پاسخ به پرسش های متداول

آیا می توان به خرید عمده پرداخت؟

بله. در این صورت می توانید تعداد و نوع کالا را با همکاران ما در بخش فروش  در میان گذاشته، تا آن ها ادامه روند ثبت سفارش های عمده را برای شما شرح دهند.

ارسال مرسوله مورد نظر از چه طریقی انجام می شود؟

ارسال های جزئی از طریق پست و عمده از طریق باربری.

آیا امکان ارسال به همه ی شهرستان ها وجود دارد؟

بله. شرکت پرسپولیس کابین امکان ارسال کابین روشویی ها را برای تمامی شهرستان ها به صورت عمده و جزئی، از طریق باربری و یا پست فراهم کرده است.

می توانم سینک، طرح و یا رنگ روشویی را تغییر دهم و آنچه که دوست دارم را ثبت سفارش کنم؟

بله. هرگونه تغییر در طرح، سبک و یا مدل روشویی و کابینت زیر آن برای مشتری فراهم شده است. جهت هماهنگی و ثبت سفارش، با شماره 09196464329 تماس گرفته، تا جزئیات سفارش شما را ثبت شود.

آیا اگر از کیفیت کالا راضی نبودم، می توانم آن را پس دهم؟

بله. می توانید در صورتی عدم تطبیق کیفیت کالا، با آنچه به عنوان خصوصیات آن در سایت ذکر شده است، به تعویض و یا باز پس دهی کالا بپردازید.

در صورتی که مبلغ را پرداخت کنم، اما از ثبت سفارش پشیمان شوم، برای بازپس گیری مبلغ پرداخت شده، باید چه اقدامی انجام دهم؟

در این صورت کمی صبور بوده، زیرا که حسابداری و بخش مالی شرکت، ابتدا باید واریزی های روز را چک کرده و سپس به درخواست شما، مطابق با مدارکی که ارائه می کنید، بپردازد. در این باره می توانید با شماره 09196464329 تماس بگیرید.

ثبت محصول سفارشی به چه صورت است؟

اگر شما نیز جز مشتریانی هستید که تمایل دارند از محصولی با سبک، طرح، اندازه و یا رنگ مختص به خود استفاده کنید، باید در روند به دست آوردن آن کاملا صبور باشید. در این زمینه می توانید با شماره 09196464329 تماس گرفته، تا در مورد جزئیات سفارش خود با طراحان و کارشناسان ما صحبت کنید. برخورداری از دستگاه های پیشرفته در زمینه ساخت کابین های روشویی pvc، به ما این توانایی را داده است که بتوانیم این محصولات را در هر سبک و یا اندازه ای، تولید نماییم.

زمان تحویل کالا چه مدت است؟

زمان تحویل کالا، بسته به نوع سفارش شما و مقصدتان دارد. مثلا برای اشخاصی که محصولات سفارشی دارند، این زمان از یک هفته تا یک ماه ممکن است به طول بیانجامد (بستگی به گستردگی محصول و سفارش دارد). اما در حالت عادی، معمولا برای دورترین مناطق ایران نیز، بین 5 الی 7 روز کاری جهت تحویل کالا زمان لازم است.