رویه های ارسال سفارش

سفارش ها می توانند از دو طریق انجام شوند. سفارش از طریق پنل کاربری، که برای همه ی مشتریان با هر حجم خریدی امکان پذیر است و دوم سفارش تلفنی که برای نمایندگی ها و خرید های عمده صورت می گیرد.

در حالت اول، شما باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده، تا عضوی از خانواده بزرگ پرسپولیس کابین شوید و سپس به ثبت سفارش بپردازید.

در حالت دوم نیز می توانید با شماره 09196464329 تماس گرفته و اگر دارای نمایندگی مجاز هستید، با اعلام کد نمایندگی خود، به خرید بپردازید.

اگر قصد خرید به صورت عمده را داشته، اما کد نمایندگی از سوی شرکت دریافت نکرده اید، می توانید با حضور در شرکت و یا همان شماره 09196464329 تماس گرفته و پس از پرداخت هزینه، به هر تعداد از محصولات که تمایل داشتید، دسترسی یابید.

خوشبختانه به دلیل استقبال بی نظیر هموطنان از محصولات شرکت پرسپولیس کابین، امکان ثبت محصولات سفارشی نیز برای خریداران فراهم شده است. بنابراین اگر شما نیز جز آن دسته از خریدارانی هستید که به دنیال محصولی تک برای دکوراسیون خود با هر طرح و اندازه ای می گردید، کافی است که با شماره 09196464329 تماس گرفته، تا اندازه و طرح خود را برای طراحان و کارشناسان ما ارسال نمایید. در این صورت زمان تخمینی و جنس سینک و روشویی، با شما هماهنگ خواهد شد.

معمولا ارسال ها با توجه به حجم سفارشات روز انجام می گردد. در این حالت، شما هر زمانی که به ثبت سفارش بپردازید، می توانید در کمترین زمان ممکن، آن را درب منزل و یا آدرسی که در سایت ذکر کرده اید، تحویل بگیرید. نوع ارسال با توجه به خواست مشتری، می تواند هم از طریق پست و هم از طریق باربری صورت گیرد. همچنین اگر سفارش شما خاص باشد، می توان با بیمه کردن و ارسال آن از طریق پست های سفارشی، از تحویل آن مطمئن شوید.